Следващият съперник на България в турнира Лига на нациите Уелс загуби първи точки в група 4 от Лига B, завършвайки 0:0 при визитата си на Ейре.

Ирландците създадоха повече голови положения и може да съжаляват, че не завоюваха максималния актив точки, печелейки втората си точка в групата.

В 18-ата минута удар на Роби Брейди от границата на наказателното поле бе блокиран от противников защитник. След половин час игра след нов силен шут на Брейди топката се отклони от лявата греда и излезе в аут.

След почивката в 55-ата минута Шейн Лонг засече центриране и отклони с глава към вратата, но топката премина над гредата.

Пет минути преди края на срещата Джеймс МакКлийн извърши нарушение за втори жълт и червен картон и така домакините приключиха мача в намален състав.

След ремито Уелс остава лидер в групата със 7 точки от три срещи, а Ейре е с 2 точки на предпоследната позиция.