С много интересен финал завършиха битките в група 1 на Лига D в Лигата на нациите, където днес се играха последните две срещу.

В първата Молдова победи Лихтенщайн с 2:0. Двубоят се игра изцяло пред вратата на гостите, но попадение така и не падаше.

В 80-та минута Вадим Рата вкара за Молдова, но ВАР се намеси и отмени гола заради засада на 29-годишния футболист.

Молдова все пак взе победата 92-та, а след това и в 94-та минута Виктор Стина се разписа на два пъти, за да донесе победата на Молдова (2:0).

Въпреки това тимът му остана на втората позиция с по-лоши показатели от преките двубои и няма да премине в по-горна лига за сметка на Латвия след 1:1 с Андора.

Владиславс Гутковскис даде аванс на Латвия в 50-ата минута, но Алберт Росас изравни за Андора в 88-ата.

Така Латвия печели групата и преминава в по-силната Лига С, където е България, докато останалите три тима запазват местата си при аутсайдерите.