Естония и Норвегия завършиха 0:0 в Талин, като двата отбора сякаш наблегнаха на тренировка за защитите си, отколкото да мислят за голове.

Все пак повечето чисти положения бяха за норвежците, които обаче така и не успяха да затруднят вратаря на домакините при открилите се пред тях възможности.

Естония разчиташе на контраатаки, но нападателите им бъркаха далеч преди наказателното поле.

Най-сериозното положение бе спасено от вратаря на естонците в 38-ата минута, след като уверено спря удар с глава на противников играч след центриране от корнер.

Валон Бериша можеше да реши всичко за норвежците, останал очи в очи с вратаря на домакините в 59-ата минута, но ударът му бе отбит и мина на сантиметри от лявата греда.

В друга квалификационна среща Малта и Молдова също завършиха 0:0.