Бившият английски национал Джейми Варди не само вкара изравнителния гол за Лестър при домакинското равенство 1:1 с Тотнъм в първия кръг на Висшата лига, но и не спря да се заяжда с гостуващите фенове.

37-годишният нападател се разписа 10 минути след началото на второто полувреме, а камерите го заснеха как преди излизането на терена след почивката изпива кенче с енергийна напитка в тунела.

След попадението си Варди дразнеше феновете на Тотнъм с жестове. В единия случай той оформи с пръстите си нула, за да демонстрира липсата на трофеи на „шпорите“.

В друг случай ветеранът показа на гостуващата агитка знака V с показалец и среден пръст, но с обърната длан. В Англия това е обиден знак, който е равнозначен на показвания у нас среден пръст.