Фенове на Атлетико Мадрид запалиха фланелка на Хулиан Алварес след признанието му, че иска да напусне клуба.

Изявлението на 26-годишния нападател дойде след мача между Аржентина и Австрия на Мондиал 2026, спечелен от ,,гаучосите“ с 2:0.

,,Най-доброто за всички е трансфер. Искам да изпълня мечтата си“, коментира Алварес.

Фенове на ,,дюшекчиите“ изразиха своя гняв в социалните мрежи, а фенската група ,,Banda Neptuno“ пък дори запали фланелка на аржентинеца.