Франция и Чили направиха 1:1 в приятелска среща, играна на стадион „Де Ла Мусон” в Монпелие. Лоик Реми откри резултата в полза на домакините още в 20-ата минута, а Кородова донесе престижното реми за Чили в 76-ата минута.

Двубоят очаквано започна с натиск на "петлите", които успяха да поведат в 20-ата минута, когато Карим Бензема напредна по лявото крило и центрира в наказателното поле, където Реми от близо с глава прати топката в мрежата за 1:0. До края на полувремето Хорхе Валдивия и Артуро Видал пропуснаха изгодни възможности да изравнят.

След почивката играчите на Лоран Блан отново бяха по-активни. В 63-ата минута Реми удари напречната греда след удар с пета. При последвалата контра на Чили Валдивиа остана очи в очи с Лорис, но се забави и топката му бе избита. Секунди по-късно Бензема развинти защитата на съперника и шутира, но Браво изби - точно в краката на Реми, който вкара топката в мрежата, но голът бе отменен заради засада.

В 73-тата минута съдията Стюърт Атуел отмени неспреведливо нов гол на Франция, след като резервата Гамейро разстреля Браво, но бе отсъдена несъществуваща засада. При последвалата атака на Чили Кордоба уцели лявата греда. Само три минути по-късно новото попълнение на Барселона Алексис Санчес навлезе към наказателното поле на съперника и подаде към Кордоба, който реализира чудесно попадение за 1:1 с десния крак. До края на мача не се стигна до нови попадения.

Франция - Чили 1:1
1:0 Реми (20), 1:1 Кордоба (76)