Попадение на нападателя на Фулъм Боби Замора попречи на Блекбърн да вземе първата си победа за сезона и двата тима завършиха 1:1 на “Крейвън Котидж” в мач от 4 кръг на Висшата лига.

Английският национал се разписа в 37-ата минута и изравни резултата, след като гостите бяха повели пет минути по-рано с попадение на младия испанец Рубен Рочина.

Фулъм не успя да материализира предимството си през второто полувреме, тъй като Дани Мърфи и Клинт Демпси пропуснаха изгодни положения.

Равенството остави и двата тима без победа в първите четири мача от сезона, като Блекбърн остана в дъното на класирането, въпреки че спечели първата си точка. “Котиджърс” имат точка повече./БЛИЦ

Евертън – Астън Вила 2:2
1:0 Леън Осман (19), 1:1 Стилиян Петров (63), 2:1 Лейтън Бейнс (69-д), 2:2 Габриел Агбонлахор (84)
Съндърланд – Челси 1:2
0:1 Джон Тери (18), 0:2 Даниел Стъридж (51), 1:2 Джи Донг Вон (90)
10.09.11
17:00 ч.
Уулвърхемптън – Тотнъм 0:2
0:1 Емануел Адебайор (67), 0:2 Джърмейн Дефоу (80)
10.09.11
19:30 ч.
Болтън – Манчестър Юнайтед 0:5
0:1 Хавиер Ернандес (5), 0:2 Уейн Рууни (20), 0:3 Уейн Рууни (25), 0:4 Хавиер Ернандес (58), 0:5 Уейн Рууни (68)