Българският защитник Костадин Гаджалов отново се представи на висота за ФК Дънди и продължава да не познава вкуса на загубата по шотландските терени. Тимът му днес завърши 1:1 срещу Хамилтън, като пропусна възможност да се изкачи сред първите шест отбора във Висшата лига.

Гаджалов игра 90 минути за домакините, като в 16-ата минута получи жълт картон.

Хамилтън завърши мача с човек по-малко, след като Имрие бе изгонен с директен червен картон в 53-ата минута.

Изненадващо гостите все пак успяха да поведат в резултата с гол в 86-ата минута на Кенинг. Стюарт изравни за ФК Дънди в 89-ата минута.

След равенството Гаджалов и компания са на седмото място с 33 точки, на 1 зад Сейнт Джонстън.

Припомняме, че привлеченият от Добруджа защитник дебютира за ФК Дънди с категорична победа 4:1 над Мъдъруел, след което последва 3:3 при гостуването на Абърдийн, успех с 1:0 над Килмарнък и 2:1 над Сейнт Мирън, за да се стигне до днешното равенство с Хамилтън.