Българският защитник Костадин Гаджалов продължава да не познава вкуса на загубата по шотландските терени. Преминалият от Добруджа във ФК Дънди бранител и днес беше титуляр за новия си отбор, който постигна сладка победа с 2:1 като гост на Сейнт Мирън. Гаджалов и съотборниците му изоставаха в резултата, но с два гола след почивката стигнаха до пълния обрат. В 53-ата Гари Ървайн изравни, а в 69-ата точен беше и Ян Дейвидсън.

Българинът игра на висота до 84-ата минута, когато отстъпи място на Лука Танкулич.

Припомняме, че Гаджалов дебютира за ФК Дънди с категорична победа 4:1 над Мъдъруел, след което последва 3:3 при гостуването на Абърдийн и успех с 1:0 над Килмарнък, за да се стигне и до 2:1 в днешната визита на Сейнт Мирън.

Във временното класиране на Висшата лига в Шотландия ФК Дънди е седми с 32 точки. Лидер с 51 е Селтик, а Абърдийн има 48.