Българският национал Георги Миланов вкара гол за МОЛ Фехервар. Атакуващият халф се разписа срещу шампиона на Унгария Ференцварош в мач от 10-ия кръг не местното първенство. Миланов и компания загубиха с 1:2, но остават на върха в класирането с 22 спечелени точки. Също толкова, но по-лоша голова разлика имат Мезьокьовешд-Жори и Ференцварош, който тази вечер успя да измъкне победата от Фехервар след две попадения на Сигер - в 24-ата и 62-ата минути.

Миланов се включи много силно като резерва в 69-ата и успя да накаже Ференцварош в 86-ата минута. Опитният атакуващ халф сам изработи попадението и заслужено обра овациите на публиката.

Със силните си изяви Миланов отново даде заявка за повиквателна в националния отбор, където вече треньор е Георги Дерменджиев. Предшественикът му Красимир Балъков не изпрати повиквателни на играча на Фехервар за мачовете с Черна гора (0:0) и Англия (0:6).