МОЛ Фехервар спечели трудно с 1:0 при визитата си на Уйпещ в мач от 18-ия кръг на унгарския елит.

Българският национал Георги Миланов започна титуляр за гостите, но бе заменен в 62-ата минута от Иван Петряк (84), реализирал победния гол за тях.

С този успех МОЛ Фехервар остава на 2-ото място с 36 точки, като изостава на 6 зад лидера Ференцварош. Уйпещ е на седма позиция с 24 точки.

В същото време Камен Хаджиев записа пълни 90 минути за Академия Пушкаш в домакинството на Дебрецен, а срещата завърши 0:0. В края Дебрецен завърши срещата с човек по-малко на терена, след като Бенйей си изкара червен картон в последната минута.

След това реми Академия Пушкаш остава четвърти с 27 точки. Дебрецен пък заема осмо място с 23 точки.