Героят за Уелс при победата с 1:0 над България - 19-годишният Неко Уилямс от Ливърпул коментира победата на своя тим в двубой от Лигата на нациите в Кардиф. Той заяви, че очакванията на уелсците за тежък мач са се оправдали и заедно с това определи българския отбор като силен.

Първото полувреме можехме да се представим по-добре. След почивката разигравахме добре и накрая успях да отбележа“, заяви Уилямс, който вкара дебютен гол с екипа на Уелс.

„Определено България е силен отбор. От самото начало знаехме, че ще е труден мач, но в крайна сметка победихме с този късен гол“.

Треньорът (Райън Гигс) винаги е до нас, обяснява ни грешките и ни помага с каквото може. Също така е страхотен човек. Ние му се отблагодаряваме", коментира Уилямс.