Илия Груев изигра цял мач при второ поредно равенство на Лийдс в Чемпиъншип. Този път българският национал и съотборниците му не успяха да победят Уест Бромич като гости, завършвайки 0:0 във втория кръг.

Двата отбора си размениха по едно полувреме, а голови положения не липсваха. Гостите имаха възможност да отбележат, след като Паскал Струйк засече центриране от свободен удар, но изстрелът му с глава мина вдясно от вратата.

В началото на втората част тимовете имаха по едно положение. В 50-ата минута домакините можеха да поведат, когато Хейсон Мълъмби стреля, но Илан Мелие спаси. Седем минути след това Итън Ампаду с глава затрудни Алекс Палмър, който все пак изби.

В 66-ата минута Каръл Грант можеше да даде аванс на домакините. Той шутира от границата на наказателното поле, но топката миа покрай вратата на Мелие. Пет минути по-късно Кайли Бартли засече центриране с глава, но отново покрай вратата на Лийдс.

Йоркширци на свой ред имаха шанс да поведат в резултата. В 72-рата минута Паскал Струйк засече перфектно центриране и отправи изстрел с глава, който обаче премина далеч покрай левия страничен стълб на вратата на Уест Бромич.

Така след зрелищното 3:3 в откриващия мач срещу Портсмут Груев и компания все още търсят първа победа от началото на сезона.

Във временното класиране Лийдс заема 13-о място с 2 точки, докато Уест Бромич се изкачи на върха с 4.

В следващия кръг Илия Груев и съотборниците му отново ще гостува. Този път на Шефилд Уензди, а "дроздовете" гостуват на Сток Сити.