Димитър Иванков вкара едно от попаденията за Бурсаспор при победата с 3:1 над Фенербахче. Митко и съотборниците му обаче не успяха да сторят чудото и да се класират на 1/2-финал за Купата на Турция. В първата среща "фенерите" бяха победили с 3:0, а до 90-ата минута на реванша тази вечер Бурса водеше с този резултат и щяха да последват продължения. Дани Гуиса обаче се разписа в мрежата на Иванков секунди преди последния съдийски и класира Фенербахче напред.

Точни за Бурсаспор бяха Леандро Иглесиас в 18-ата минута, Димитър Иванков от дузпа в 33-ата и Тургай Бахадир в 64-ата. Съдията Чакир нареди на българския вратар на пребие дузпата, но Митко бе точен и при втория случай.

Полуфиналисти за Купата на Турция са Фенербахче, Галатасарай, Трабзонспор и Манисаспор. /БЛИЦ