Газиантепспор с Ивелин Попов в състава си претърпя драматична загуба с 2:3 като гост на Бешикташ в мач от 22-ия кръг на турската Суперлига. Попето започна титуляр за тима си и остана на терена до 55-ата минута.

Бешикташ губеше с 1:2 в резултата 4 минути преди края, но се добра до трите точки с попадение в петата минута на добавеното време.

Суме изведе гостите напред в 41-ата минута, а в 47-ата португалският нападател Уго Алмейда изравни за Бешикташ - 1:1. В 67-ата Исмаел Соса отново даде аванс на Газиантепспор, но в 86-ата Алмейда изравни с втория си гол в мача. В 96-ата минута Егемен Коркмаз донесе победата на Бешикташ, реализирайки за крайното 3:2.

След загубата Ивелин Попов и компания заемат 14-ото място в Суперлигата с 23 точки. Както е известно, през уикенда Попето донесе победата на Газиантепспор с 1:0 над Мерсин.

Бешикташ заема 3-ата позиция с 45, колкото има и Фенербахче. Лидерът Галатасарай е с 47.