Българският нападател Ивелин Попов вкара един от голове за Спартак (Москва) при равенството 2:2 срещу бившия му тим Кубан в среща от 23-ия кръг на руската Премиер лига. Станислав Манолев влезе в игра като резерва за гостите в 67-ата минута на мястото на Майрович.

Попов (6) реализира първия гол в мача след красива комбинация с Макеев, но гостите направиха пълен обрат с попадения на Аподи (36) и Майрович (45) след асистенции на Рабиу. Куинси Промес (51) все пак изравни и донесе точка за домакините от Москва.

Ивелин Попов остана на терена до 79-ата минута, когато отстъпи мястото си на Георгий Мелкадзе под аплодисментите на феновете. В 4-ата минута на добавеното време Станислав Манолев можеше да донесе победата за гостите, след като се озова сам срещу Ребров, който отрази удара на българина.

След равенството Спартак остана на седмо място с 37 точки, а Кубан е 14-и с 20 точки. Лидер е ЦСКА (Москва) с 46 точки, следван от Ростов с 45 и Зенит с 43.