Въпреки гръмката победа над Ювентус с 3:0 като гост, капитанът на Милан Масимо Амброзини все още не вярва в титлата. "Росонерите" са на второ място във временното класиране с осем точки зад лидера Интер и мач по-малко.

"Радвам се за победата над Юве. Отборът се намира в чудесна форма и резултатите не закъсняват. За съжаление, ако Интер продължава в същия дух, не можем да направим нищо", коментира Амброзини. Той явно визира факта, че Милан е спечелил 28 от последните 33 възможни точки в Серия "А", но въпреки това не може да съкрати преднината на основния си съперник.

Шампионът в калчото надви драматично Сиена в събота вечер с 4:3, след като губеше до 88- ата минута с 2:3, но попадения на Уесли Снайдер и Валтер Самуел в 93- ата минута донесоха успеха на Интер./ БЛИЦ