Българският нападател Костадин Хазуров игра цял мач и вкара един от головете на Лиерс при равенството 2:2 в гостуването на Локерен от 10-ия кръг на белгийското първенство.

Още в 9-та минута Бурабия подаде към Хазуров, но той стреля слабо и вратарят на Локерен спаси. Локерен поведе в 25-ата минута с гол на Де Пау за 1:0. Седем минути по-късно домакините удвоиха преднината си след попадение на Патоси за 2:0.

След почивката в 51-ата минута Лиерс намали, след като Хайреманс центрира от фаул в наказателното поле на Локерен, а Хазуров бе най-съобразителен и прати топката в мрежата за 2:1. Бившият нападател на ЦСКА имаше нова възможност да се разпише в 68-ата минута, но след неговия удар топката мина в страни от вратата на Локерен. Друг бивш играч на ЦСКА Ибрахима Гай пък си отбеляза автогол в последната 90-а минута за крайното 2:2.

Със спечелената точка Лиерс вече има актив от 10 и е на 13-о място във временното класиране. Локерен пък на 10-а позиция с 12 пункта.