Българският национал Николай Димитров вкара гол на закъсалия Галатасарай, но тимът му Касъмпаша загуби с 1:3 гостуването си на "Тюрк Телеком Арена". Мачът бе от 32-ия кръг на Суперлигата в Турция.

Хичо бе на терена през всичките 90 минути. Георги Сърмов също започна титуляр, но игра само през първото полувреме.

Димитров вкара за 1:1 в продължението на първото полувреме след центриране на Сърмов.

Преди това румънецът Богдан Станку изведе домакините напред с гол в 36-ата минута.

В 60-ата Милан Барош се разписа от дузпа, а в 81-ата Сервет Четин с глава оформи крайното 3:1 за Галатасарай.

Мачът беше без особено значение и за двата отбора. Успехът изкачи Галатасарай до 12-ото място с 40 точки, докато Касъмпаша остава на последната 18-а позиция в класирането с 23 точки и вече е наясно със съдбата си на изпадащ в по-долната дивизия на Турция.