Българският национал Мартин Петров получи висока оценка за представянето си срещу Мидълзбро в мача от третия кръг в турнира за Купата на ФА. Отборът на Манчестър Сити се наложи с минималното 1:0, което се оказа достатъчно за класирането на "гражданите" в следващия кръг на турнира.

Петров се отличи с асистенция за попадението на Бенжани Мварувари в последната минута на първото полувреме, а след двубоя бе оценен със "седмица" за показаното на терена.

"Невероятен пробив и чудесен пас за гола на Бенжани", пише по адрес на българското крило "Манчестър Ивнинг Нюз".

С най-висока оценка в тима на Роберто Манчини е младокът Дедрик Боята, който направи официалния си дебют с фланелката на Сити. Боята получава оценка 8./БЛИЦ