Легендарният испански халф Андрес Иниеста продължава да показва класата си по световните терени, въпреки че вече е на 35 години.

Капитанът на Висел Кобе отново блесна при победата на неговия тим в груповата фаза на азиатската Шампионска лига.

Японците разбиха малайзийския Джохор Дарул с 5:1. В основата на победата бе бившият футболист на Барселона, който ще се запомни с няколко фамозни отигравания.

Той даде майсторска асистенция за първия гол в 13-ата минута. В 42-ата опитният техничар отново сътвори брилянтен пас към съотборник, но последният се намираше в положение на засада и това лиши Иниеста от нова асистенция. Испанецът все пак записа такава в 72-ата минута, когато бе оформен крайният резултат в двубоя.