ИГРАЙ ГЕЙМ БЛИЦ 3 И СПЕЧЕЛИ ЗЛАТНА ТОПКА ОТ СТОИЧКОВ - ТУК!

Българският офанзивен футболист Божидар Краев продължава със силното си представяне с екипа на новозеландския Уелингтън Финикс в австралийската Ей Лига. Юношата на Левски вкара единствения гол за победата на тима си с 1:0 над фаворита за титлата Мелбърн Сити.

Топ Коефициенти Всеки Ден за Всички Мачове!

Краев се разписа в 48-ата минута, когато получи пас във вратарското поле от Дейвид Бол, и не сбърка при удара си към вратата на гостите.

26-годишният българин игра цял мач за успеха на Уелингтън, а другият герой на отбора беше вратарят Александър Полсен, който в 74-ата минута спаси дузпа на Джейми Макларън.

С този успех "фениксите" събраха актив от 11 точки и оглавиха класирането на Ей Лигата с 11 точки. Следват Мелбърн Виктъри и Макартър с по 9.

Божидар Краев вече има три попадения за пет изиграни мача от началото на сезона.

Изтеглете мобилното ни приложение БЛИЦ СПОРТ ОТТУК!