Лионел Меси не взе участие при домакинската загуба с 1:2 на Интер (Маями) от Монтерей в първия четвъртфинал на КОНКАКАФ Шампионска лига, но въпреки това се замеси в скандал с неспортсменско поведение, съобщават мексикандките медии.

Аржентинецът е поискал обяснения от съдията Валтер Лопес и се е сблъскал с противниковия треньор Фернандо Ортис, твърди журналистът на FOX Фернандо Шварт. Причината за бесния изблик на Лео е червеният картон на съотборника му Давид Руис в 65-ата минута.

WINBET – завишени коефициенти за топ спортни събития (18+)

Според информациите, от Монтерей са съобщили за инцидентите в двете съблекални на КОНКАКАФ, като са поискали те са държали да бъде записани в протокола на срещата.

Реваншът в Мексико е следващата седмица на 10 април, като се очаква Меси да играе.

Изтеглете мобилното ни приложение БЛИЦ СПОРТ ОТТУК!