Играй БЛИЦ ГЕЙМ 2 - ТУК!

Четвъртият вратар на Ливърпул Камил Грабара получи изключителния шанс да започне титуляр при победата с 4:1 над Манчестър Юнайтед в мач от Интернешънъл Чемпиънс Къп.

19-годишният поляк, чийто качества малцина извън феновете на „червените“ познават, въобще не се уплаши да играе пред 95 000 зрители и срещу такъв именит съперник.

Winbet - най-голямо разнообразие от пазари! (18+)

Още повече, че срещу себе си Грабара имаше играчи срещу Алексис Санчес и Хуан Мата.

Именно срещу Санчес четвъртият вратар на мърсисайдци обра овациите на феновете. В 14-ата минута той финкира чилийския нападател в наказателното си поле, за да изнесе топката в предни позиции. Мнозина от привържениците на Ливърпул изтръпнаха в този момент, припомняйки си гафовете на Лорис Кариус от финала на Шампионската лига.