Българският национал Станислав Манолев започна като титуляр и игра едно полувреме за холандския гранд ПСВ Айндховен при победата с 3:1 като гост над английския Нотингам. Бранителят бе сменен от Ерик Питерс на почивката. През първата част обаче Манолев се отличи с характерните си включвания в атака и бе стабилен при спирането на атаките на англичаните.

ПСВ откри резултата още в 8-ата минута чрез новото попълнение Жоржиньо Вайналдум, привлечен от Фейенорд, а веднага след това Андерсон изравни за Нотингам. През второто полувреме по-високата класа на холандците си каза думата и голове на Дрийс Мертенс, дошъл това лято от Утрехт, и отново Вайналдум донесоха крайния успех с 3:1 за “филипсите”. /БЛИЦ