След нулево първо полувреме резултатът бе открит в 48-ата минута, когато Жиняк изведе гостите напред за 0:1. В 63-ата минута Мамаду Нианг изравни за 1:1 и върна надеждите по трибуните на “Стад Велодром”, че може да бъдат спечелени и трите точки, с които Марсилия да увеличи преднината си на върха в класирането.

Тези надежди обаче бяха попарени отново от Жиняк, който бе точен за 1:2 в 72-ата минута. Все пак марсилци се добраха до равенството 2:2 още в ответната си атака, след като в 73-ата минута Мамаду Нианг с втория си гол в мача донесе точката за домакините.

Така след тази подялба на точките Марсилия остава начело в Лига 1 с актив от 68 точки, докато Тулуза е на 5-а позиция с 58 точки.

Временно класиране в Лига 1: 1.МАРСИЛИЯ 68 точки, 2.Бордо 65, 3.Лион 61, 4.ПСЖ 60, 5.Тулуза 58 и др. /БЛИЦ