ЦСКА (Москва) победи с класическото 3:0 като гост Криля Советов в мач от руския елит. Бившият вратар на българските Славия и ЦСКА пази за домакините от Самара, но бе отчаян от класния съперник, като три пъти му се наложи да вади топката от мрежата си.

Японският халф на ЦСКА (Москва) Кейсуке Хонда вкара първите два гола - в 13-ата и 45-ата минути. В 85-ата Зоран Тошич оформи класическата победа на "червените", а в последната минута Дейвидас Шемберас от ЦСКА получи втори жълт, съответно червен картон.

Благодарение на успеха след 10 кръга в руската Висша лига ЦСКА (Москва) излезе начело в класирането с 18 точки, с колкото е и Локомотив (Москва) на втората позиция. "Армейците" обаче са с мач по-малко. Трети е Краснодар със 17 точки, а Криля Советов е на последната 16-а позиция със 7 точки. /БЛИЦ