ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Лионел Меси записа още по-добър мач за Интер Маями след успешния си дебют преди дни. След като най-напред наказа тима на Крус Асул от фаул, сега аржентинският футболен исполин попари Атланта Юнайтед.  Лео вкара два гола за успеха с 4:0 в мач за Купата на лигата.

Топ Коефициенти Всеки Ден за Всички Мачове!

Световният шампион откри резултата в 8-ата минута и попари съперника отново в 22-ата.

По този начин тимът от Флорида събра пълен актив от 6 точки и оглавява класирането в група 10 на турнира.

За разлика от срещата с Крус Асул, този път Меси бе титуляр заедно със Серхио Бускетс. Именно доскорошният капитан на Барселона асистира на аржентинеца за първия гол. Останал сам срещу вратаря, Лео с лекота го преодоля - 1:0. Четвърт час по-късно финландският национал Тейлър центрира почти от аутлинията и Меси подложи крак, пращайки топката във вратата – 2:0.

Другите два гола ги вкара именно Роджър Тейлър. Той направи 3:0 минута преди края на полувремето. В 54-ата минута Меси му върна жеста, асистирайки за последното попадение в срещата.

В 78-ата минута треньорът на Интер Маями Мартино смени Меси и... публиката масово започна да си тръгва.

След това Кристофър Маквей от Интер Маями получи червен картон, а Тиаго Алмада пропусна отсъдената дузпа.

След двубоя американските медии не спряха да отразяват и да възхваляват прекрасните изяви на Меси.