ЦСКА Москва разби Кубан в Краснодар с 4:0 в мач от 26-я кръг на руската Висша лига. По този начин „армейците“ запазиха шансовете си в борбата за титлата четири кръга преди края на сезона.

Ивелин Попов и Станислав Манолев играха цял мач за Кубан,  както и Георги Миланов за победителите. След края на мача Героги  и Попето си размениха фланелките.

Головете бяха дело на Цубер (38), а секунди преди почивката Бугаев от домакините спъна в наказателното поле Сейду Думбия. Съдията посочи "бялата точка" и изгони с директен червен картон защитника. Думбия реализира дузпата за 0:2.

В 49-ата минута Зоран Тошич асистира на Базелюк за третото попадение на ЦСКА, а в 66-ата сърбинът фиксира крайното 0:4.
С този успех ЦСКА (Москва) събра 52 точки и е на трето място, лидерът Зенит е с 56, Локомотив (Москва) е с 55.