ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Воденият от Станимир Стоилов Гьозтепе записа нова победа по пътя към промоцията за Суперлигата на Турция. Футболистите на Мъри надвиха с 2:0 Болуспор в домакинството си на "Гюрсел Аксел" в Измир.

Бразилецът Ромуло Кардосо се превърна в герой за Гьозтепе, вкарвайки и двете попадения. 22-годишният нападател беше привлечен от Мъри през зимната пауза. Припомняме, че БЛИЦ първи съобщи, че Ромуло Кардосо ще подсили Гьозтепе.

200 лв. Начален Бонус Спорт!

Срещу Болуспор той откри резултата от дузпа в добавеното време на първата част. В 49-ата минута грешка в отбраната на Болуспор изведе бразилеца сам срещу вратаря и той покачи на 2:0.

След успеха тимът на Мъри Стоилов е на второ място, което дава директна промоция, с 52 точки. Гьозтепе има със 7 точки повече от третия Коджаелиспор. Лидерът Еюпспо е с 61 т. Болуспор, където преди време игра Даниел Златков, е седми към момента с 39 т.