Воденият от българския треньор Станимир Стоилов Гьозтепе дочака първата си победа от началото на сезона. Това стана факт, след като отбора от Измир победи с 2:0 като домакин Бодрумспор в мач от четвъртия кръг на турската Суперлига. В състава на гостите сред титулярите беше бившият играч на Левски Здравко Димитров, който остана на терена до края на двубоя.

Срещата започна по чудесен начин за възпитаниците на Мъри, след като те поведоха в резултата още в 16-ата минута. Тогава Джалма Силва даде голов пас на Ромуло за 1:0.

4 минути преди края на първото полувреме, асистетът за първото попадение Силва беше автор на втория гол в срещата.

След почивката нови попадения не паднаха и така Стоилов и неговия Гьозтепе се поздравиха с дългочаканата първа победа след трите поредни равенства от началото на сезона. Загубата за Бодрумспор пък е трета след старта на шампионата.

В класирането Мъри и отбора от Измир се изкачиха на 5-о място с 6 точки, докато Здравко Димитров и Бодрумспор остава на 14-а позиция с 3 пункта.