ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Воденият от Станимир Стоилов Гьозтепе победи с 4:0 опашкаря Алтай в дербито на Измир от 21-ия кръг на турската Първа лига. Това бе най-изразителният успех на "червено-жълтите" в местното съперничество.

Мъри бе посрещнат с бурни аплодисменти от феновете на домакините, сред които имаше и българска група със специално знаме. Цял мач за тима му пък изигра взетият от ЦСКА 1948 защитник Елитон.

Ялчън Каян даде аванс на Гьозтепе в продължението на първата част след пас на Таха Алтъкардеш (1:0).

Топ Коефициенти Всеки Ден за Всички Мачове!

Отново Каян удвои в 58-ата минута, като този път асистенцията бе на Исмаил Кьойбашъ (2:0).

Алжирецът Билел Месауди оформи крайното 3:0 четвърт час преди края. В продължението на мача резултатът стана 4:0 след попадение на Таха Алтъкардеш.

Тимът на Мъри зае втората позиция в класирането, даваща прави на директна промоция в елита, изпреварвайки Коджаелиспор.