ИГРАЙ ГЕЙМ БЛИЦ 3 И СПЕЧЕЛИ ЗЛАТНА ТОПКА ОТ СТОИЧКОВ - ТУК!

Станимир Стоилов спечели и четвъртата си среща начело на Гьозтепе. Втородивизионният турски тим се наложи с 3:0 при гостуването на Генчлербирлиги, който е един от конкурентите на отбора на Мъри за промоция в Суперлигата.

Под ръководството на Мъри Гьозтепе все още не е допуснал гол, а е вкарал единадесет. Три от победите са за първенство, а една за Купата на Турция. След днешния успех Стоилов и компания събраха 29 точки, заемайки третото място във временното класиране. Генчлербирлиги е седми с 24 т. Лидер е Eюпспор с 36 т., а втори е Коджаелиспор с 32 т.

200 лв. Начален Бонус Спорт от efbet!

Домакините пропуснаха да поведат, след като Амилтон пропиля дузпа, която Матеус Лис спаси в 56-ата минута.

В 65-ата Генчлербирлиги  остана с човек по-малко, след като Кайоде получи втори жълт картон и беше изгонен. До края възпитаниците на Станимир Стоилов доминираха. В 72-ата минута Ласе Нилсен откри резултата за Гьозтепе, а до края точен на два пъти беше Алиу Траоре - в 80-ата и 87-ата минути.

Бившият футболист на ЦСКА Тиаго Родригес влезе на смяна за домакините в края и доигра срещата.

Изтеглете мобилното ни приложение БЛИЦ СПОРТ ОТТУК!