ИГРАЙ ГЕЙМ БЛИЦ 3 И СПЕЧЕЛИ ЗЛАТНА ТОПКА ОТ СТОИЧКОВ - ТУК!

Ал Насър победи Ал Ахдуд с 3:0 и се доближи само на точка от лидера в саудитското първенство Ал Хилал. Мегазвездата Кристиано Роналдо блесна с два гола за успеха, а едно попадение добави Сами Ал Нажей.

Домакините откриха резултата в 13-ата минута. Султан Ал Ганам бе с основна роля за гола, който Ал Нажей реализира. Полузащитникът можеше да добави още едно попадение малко по-късно, но вратарят на Ал Ахдуд Пауло Витор спаси.

WINBET – завишени коефициенти за топ спортни събития (18+)

В 75-ата гол на Кристиано Роналдо бе отменен заради засада. Само две минути по-късно португалецът удвои за Ал Насър. В 80-ата 38-годишният Кристиано оформи крайния резултат с фамозен гол. Пауло Витор изчисти топката, но тя попадна право в звездата и той се разписа с изключителен прехвърлящ удар от около 30 метра - 3:0.

Победата е пета поредна за Ал Насър. За Роналдо и компания следва мач от Шампионската лига на Азия - срещу Персеполис (Иран). На 1 декември е дербито с Ал Хилал за първото място в Саудитска Арабия.

Изтеглете мобилното ни приложение БЛИЦ СПОРТ ОТТУК!