Българският национал Антон Недялков записа цял мач при втора поредна победа на ФК Далас. "Биковете" спечелиха домакинската среща от МЛС срещу Филаделфия Юниън с 2:0.

През първото полувреме нямаше сериозни положения, като двата отбора не си отбелязаха гол.

Втората част започна с натиск на домакините, които спечелиха наказателен удар в 64-ата минута. Той бе реализиран от резервата Мауро Диас.

"Биковете" продължиха да бъдат по-добрият отбор на терена и само 10 минути след първото попадение, отбелязаха нов гол. Голмайстор бе друга резерва - Масимилиано Урути, който се възползва от хубаво подаване на Роланд Лама.

С успеха Далас се изравнява на второто място с Лос Анджелис ФК в Западната конференция с по 12 точки, докато Филаделфия е предпоследен в Източната конференция с актив от 5 пункта.