Твенте с българския национал на вратата Николай Михайлов победи с 5:2 АДО Ден Хааг в мач от шестия кръг на холандския шампионат. След успеха тимът от Енсхеде излезе на върха в класирането с 15 точки от 5 победи и 1 загуба, колкото има и вторият АЗ Алкмаар. На трета позиция е Аякс с 14 точки, следван от Фейенорд и ПСВ Айндховен.

Гостите от АДО Ден Хааг изненадващо откриха резултата в 14-ата минута. Капитанът Лекс Имерс реализира от дузпа. Само две минути по-късно Марк Янко възстанови равенството, след като засече пас отдясно. При този резултат завърши първата част.

След почивката Твенте наложи натиск, който донесе резултат в 56-ата минута. Бразилецът Дъглаш засече с глава центриране и даде преднина на тима си за 2:1. В средата на полувремето Люк Де Йонг, оставен сам срещу вратаря, вкара трети гол за Твенте. Малко по-късно обаче АДО намали отново, след като Джон Верхоек вкара с глава. В ответната атака Байрами направи 4:2, а в 92-ата минута Де Йонг оформи крайното 5:2./БЛИЦ