Българите Николай Димитров и Георги Сърмов играха при загубата с 2:3 на Касъмпаша от Анталияспор в мач от 24-ия кръг на турската Супер лига. Сърмов започна като титуляр и игра до 78-ата минута, когато бе заменен от Николай Димитров. Гостите от Анталияспор поведоха след гол на Дагасан в 48-ата минута, но Чолак изравни в десет минути след това. Гостите поведоха с 2:1 с попадение на Йълмаз в 61-ата минута, но в 71-ата Робледо изравни за 2:2. Три минути преди края на двубоя влезлият като смяна за Анталияспор Йозер получи втори жълт и съответно червен картон. В последните секунди на двубоя Тита вкара за 3:2 и донесе трите точки за гостите. След загубата Касъмпаша с българските футболисти остава твърдо на последно място с 14 точки. Анталияспор е 14-и с 25 точки./БЛИЦ