Българският национал Станислав Иванов и Чикаго Файър записаха втора поредна загуба на територията на американския щат Флорида. Тимът от Чикаго отстъпи с 0:1 като гост на Орландо Сити.

Както е известно, само преди дни Станислав Иванов и съотборниците му загубиха с 2:3 при визитата си на друг отбор от Флорида – Интер Маями.

Стаси започна титуляр срещу Орландо Сити и остана на терена до 71-ата минута, когато беше заменен от Брайън Гутиерес. Иванов имаше две възможности за гол. При първата от тях стреля неточно с глава, а след това ударът му с левия крак беше спасен от вратаря Мейсън Стайдъхар.

Единственото попадение в мача беше дело на Бенджи Мичъл, който донесе победата на домакините в 51-ата минута. С този успех Орландо Сити събра актив от 34 точки и заема второ място в Източната Конференция на МЛС. Чикаго Файър е 12-и в същата конференция с 20 точки.