ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Кристиано Роналдо получи тежък удар в носа в 13-ата минута на мача Чехия - Португалия от Лигата на нациите след сблъсък с вратаря Томаш Вацлик.

Инцидентът наложи прекъсването на двубоя в Прага за около пет минути, за да бъде оказана медицинска помощ на звездата, който беше с разкървавен нос.

Winbet - победата е емоция! (18+)

Роналдо продължи да играе след случката, а на почивката португалците имаха преднина от 2:0 след голове на Диого Далот в 33-ата минута и на Бруно Фернандеш в 45-ата.

В третата добавена минута на първата част чехите имаха претенции за дузпа след игра с ръка на Роналдо, а съдията промени решението си след преразглеждане с ВАР и отсъди 11-метров наказателен удар. Патрик Шик обаче пропусна, стреляйки високо над вратата.

ВСИЧКИ РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНИЯ В ЛИГАТА НА НАЦИИТЕ - ТУК!