Осасуна и Малага завършиха 1:1 в първа среща от 20-ия кръг на испанската Примера дивисион. Домакините напуснаха последното място в класирането, но остават в опасната зона с минимални шансове за спасение от изпадане. Те вече са предпоследни, имат 10 точки, с колкото е и Гранада. Малага е 13-и с 22 т.

Преди почивката головите положения бяха малко пред двете врати. В 19-ата минута стражът на домакините Марио Фернандес спаси дузпа, изпълнена от Мичел Сантос.

Четвърт час преди края на мача Осасуна поведе след гол на Горан Чаушич, но само три минути по-късно Игнасио Камачо изравни.

Преди мача Осасуна официално обяви привличането на бившия защитник на ЦСКА Никола Вуядинович. Черногорецът вече игра за тима от Навара през сезон 2014/15.