Покрай звездата на Манчестър Сити и Италия Марио Балотели никога не е скучно. Той разсмя феновете по време на контролата на “скуадра адзура” с Уругвай (0:1) снощи. В мача италианците представиха екипите си за Евро 2012 в Полша и Украйна.

Всичко бе наред през първото полувреме, а на почивката разсеяният Марио сложил от старите екипи. Първоначално никой не забелязал грешката и той игра пет минути със старата фланелка.

Балотели направи фаул, за който получи жълт картон и съдията забеляза, че е с различен екип. Марио веднага получи нареждане да се преоблече.

“Много съм ядосан на себе си. Нямах късмет да вкарам гол. Отиваме в Полша и Украйна да спечелим, иначе за нас ще настъпи краят на света”, заяви Марио след мача.