ПАОК размаза Панетоликос с 4:0 в контрола, играна без публика в селцето Неа Месимврия край Солун. Това беше и последна проверка за гръцкия тим преди визитата на Левски в София идния четвъртък в мач от втория предварителен кръг на Лигата на конференциите.

Треньорът на "черно-белите" Разван Луческу заложи на повечето от титулярите си, които нямаха никакви проблеми със скромния съперник и на полувремето водеха с 3:0. Йоргос Куциас откри резултата в 28 минута, а отново той се разписа и в 43-ата. Между неговите два гола точен беше халфът Ясмин Куртич. Крайното 4:0 оформи Щефан Швааб в края на двубоя.

По-рано днес солунският тим привлече 27-годишния нападател Брандън Томас, който дойде със свободен трансфер от Малага. Договорът на Томас е за една година, като той вече направи първа тренировка с отбора.