ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Ивайло Петев и Университатя (Крайова) загубиха с 1:2 у дома от Фарул (Констанца), който е воден от румънската легенда и приятел на Христо Стоичков - Георге Хаджи. Мачът беше от 22-ия кръг на шампионата в северната ни съседка.

WINBET – персонални бонуси всеки ден! (18+)

Бившият играч на Левски Ривалдиньо даде преднина на Фaрул. Синът на бразилската легенда Ривалдо наказа отбора на Петев в 14-ата минута. В 36-ата Университатя изравни чрез Александру Крецу, но Луис Мунтеану донесе победата на гостите от Констанца с гол, който падна две минути преди края на полувремето. През втората част нямаше повече попадения.

За тима на Ивайло Петев това е четвърти пореден мач без победа в румънското първенство. Университатя (Крайова) остава с 34 точки и четвърти във временното класиране, като беше изпреварен от Рапид (Букурещ) - с 36 т., с колкото е и ЧФР Клуж. Лидерът ФКСБ има 44 точки, а Фарул е шести с 33.

Изтеглете мобилното ни приложение БЛИЦ СПОРТ ОТТУК!