Българският вратар Георги Петков бе титуляр за Еносис (Паралимни) при победата с 2:0 като гост на АЕК Ларнака в мач от 24 кръг на кипърското първенство.

Гостите стигнаха до успеха след попадения на Марк Бърчил в 40-ата минута и на Имшут в 55-ата. С този успех Еносис излезе на шесто място в класирането с 33 точки, докато АЕК се срина на четвърта позиция с 39. Със същия актив е и Анортозис, където треньор на Станимир Стоилов.

Костадин Башов игра 65 минути за Алки при победата с 3:0 над АЕЛ. Юношата на “Левски” отстъпи мястото си на Ал Саифи. Бившият капитан на Славия Йордан Петков игра цял мач за Ермис Арадипу при загубата с 0:1 като гост на Етникос Ахнас. И Алки и Ермис са в зоната на отборите, които ще играят плейофи за място в елита./БЛИЦ