Пламен Николов игра като титуляр за Том (Томск), който загуби с 0:1 срещу Криля Советов и изпадна от Премиер лигата на Русия. Бившият защитник на Литекс започна срещата в стартовите 11 и остана на терена до края на мача, но се отчете само с жълт картон в 30-ата минута. Неговият отбор получи фаталния гол още в шестата минута, когато Антон Бобер вкара в мрежата на Петер Вашек и изхвърли Том от руския елит. Гостите завършиха с човек по-малко след червен картон на Денис Бояринцев в 79-ата минута. Само два кръга преди края на групата от отбори, борещи се за оставане в елита, Том изостава на осем точки от Волга, който ще играе плейоф с третия от Първа дивизия. Другият изпадащ е Спартак (Налчик)./БЛИЦ