Динамо Минск и Пюник Ереван завършиха 0:0 в мач от първия квалификационен кръг на Шампионската лига под ръководството на българския съдия Волен Чинков. Както е известно, победителят от тази двойка ще има за съперник Лудогорец или Динамо Батуми в следващата фаза на надпреварата. По-рано българският шампион спечели с 3:1 в Разград.

Домакините от Беларус създадоха повечето голови положения, но така и не стигнаха до гол и сега ги очаква тежък реванш след седмица в Армения. Много добър мач направи вратарят на Пюник Хенри Авагян, който се отчете с множество ключови намеси, най-вече преди почивкат.

През второто полувреме арменците организираха добри нападения, от които не успяха да се възползват и нулевото равенство се запази до последния съдийски сигнал на Волен Чинков.