Шампионът ПСЖ допусна грешна стъпка у дома и завърши 2:2 с Брест в зрелищен мач от 19-ия кръг на Лига 1, изтъвавайки два гола преднина.

Парижани си осигуриха преднина от два гола през първата част. Брадли Баркола изведе много добре Марко Асенсио в 38-ата минута, а испанецът прати топката в долния десен ъгъл за 1:0.

В 45-ата минута Рандал Коло Муани беше на точно място в точното време, за да прати отбита топка във вратата на Бизот за 2:0.

В началото на втората част гостите върнаха един гол. В 55-ата минута Махди Камара пое топката в наказателното поле и я прати покрай Джанлуиджи Донарума за 2:1.

Десет минути преди края на двубоя Матиаш Перейра Лаже вкара страхотен гол с пета, за да изравни резултата на "Парк де Пренс".

Последното действие в срещата бе безумно действие на Брадли Баркола, с което той си изкара втори жълт и съответно червен картон.

След равенството парижани продължават да са лидер в първенството с 44 точки, а Брест е трети с 35. Вторият Ница има 38.