Първото полувреме на срещата бе изключително равностойно, като едва в края му гостите от Реджина успяха да открият резултата в своя полза. Точен в 40-ата минута за 0:1 бе Франко Бриенца.

Веднага след почивката в 46-ата минута Едгар Освалдо Барето удвои преднината на Реджина и тотално съкруши мечтите на домакините от Болоня, които сигурно на полувремето са си мечтаели за пълен обрат.

В самия край на мача все пак Болоня стигна до почетно попадение, дело на Евангелос Морас, който оформи крайното 1:2 в 87-ата минута.

С победата си Реджина се изкачи с една позиция напред в класирането, но въпреки това със своите 27 точки остава на предпоследното 19-о място. Болоня също е в зоната на изпадащите на една позиция по-напред със своите 29 точки. /БЛИЦ