Китай завърши 1:1 с Палестина в приятелска среща. Това бе последен домакински мач на италианския селекционер Марчело Липи начело на китайския национален тим, който записа трето равенство с последните четири мача от подготовката за Купата на Азия.

Липи е в Китай от ноември 2016 година и се очаква да напусне след края на континенталния турнир в ОАЕ през януари.

Сяотин Фън изведе китайците напред в резултата, разписвайки се в 9-ата минута с глава, а голмайсторът на местното първенство Лей У пропусна да увеличи преднината на домакините пет минути преди почивката. Рами Хамадех обаче отби удара над гредата, а след това палестинците стигнаха до равенство с попадение в 62-ата минута, когато точен за тях бе Абдаларих Ал Бадари.