Рома продължава безупречното си представяне в Лигата на конференциите. "Вълците" на Жозе Моуриньо победиха с 3:0 като гост Зоря Луганск, а попаденията вкараха Стефан Ел Шаарауи, Крис Смолинг и Тами Абрахам.

Италианският тим започна отлично срещата и още в 7-ата минута поведе в резултата. Дарбое намери отлично Ел Шаарауи, който се озова сам срещу вратаря на домакините и без проблем реализира.

След почивката Моуриньо направи две смени и това раздвижи много играта на Рома. Абрахама удари гредата, но в следващата атака Смолинг засечед с глава центриране от корнер и удвои.

Не бяха минали 120 секунди, когато Абрахам получи отличен пас и сам срещу вратаря не сгреши, като оформи крайното 3:0 за Рома.

"Вълците" са на първо място в групата с 6 точки от два мача, докато Зоря няма спечелена точка и е на дъното. Бодьо/Глимт е с 4 точки, а ЦСКА с 1.